افزایش ساعات سرویس‌دهی در خط 7 مترو

[ad_1]

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی «شهر فردا»، علی عبدالله ‌پور با بیان اینکه ساعت سرویس دهی به مسافران خط 7 مترو تهران از صبح امروز یک ساعت افزایش یافت افزود: خط 7 مترو تهران 21 خرداد کار خود را آغاز کرد و در این زمان با انجام تست‌های گوناگون و تکمیل تجهیزات و امکانات؛ مرحله به مرحله سطح ارائه خدمات در آن افزایش یافت. 

وی با اشاره به اینکه این روند در ابتدای بهره برداری از یک خط جدید امری متداول است تصریح کرد: درحال حاضر به جز ایستگاه‌هایی که در حال پذیرش مسافر هستند، عملیات تکمیل و راه اندازی سایر ایستگاه‌ها این مسیر ادامه دارد و این موضوع باعث می‌شود تا سرویس‌دهی به مسافران به صورت محدود انجام شود. 

قائم مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه میزان مسافران این خط به صورت روزانه در حال افزایش است خاطر نشان کرد: در یک ماه گذشته دوبار ساعت پذیرش مسافر در خط 7 افزایش داشته است و از امروز مسافران می‌توانند از ساعت 6 صبح تا ساعت 18 از این خط استفاده کنند. 

عبدالله‌پور در خصوص فاصله گذر قطارهای این خط نیز گفت: در حال حاضر حرکت قطار‌ها در خط 7 با فاصله گذر 35 دقیقه انجام می‌شود اما امیدواریم که به زودی این زمان کاهش یابد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *