ناوگان حمل‌ونقل آرامستان ها نوسازی می‌شود

[ad_1]

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی «شهر فردا»، مسعود احمدی، ظهر شنبه در همایش مجمع عمومی اتحادیه آرامستانهای کشور، اظهار داشت: اتحادیه آرامستانها بانشاط و پویایی حرکت جدیدی را آغاز کرده است که عقد تفاهم‌نامه با شهرداری قائم‌شهر در خصوص ارائه محصولات شرکت نساجی به آرامستانها یکی از این موارد است.

وی ادامه داد: کارخانه نساجی قائم‌شهر در خاورمیانه از قدیمی‌ترین‌هاست که در طی سالهای گذشته به علت نبود توجه، با مشکلات خاصی مواجه بوده است، اما شهرداری قائم‌شهر در یک حرکت جهادی این کارخانه را خریداری کرد ه و باکیفیت بسیار خوب محصولات نساجی را تولید می‌کند.

مدیرکل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات شهری شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، تصریح کرد: این تفاهم‌نامه کمک بسیار بزرگی برای توسعه صنایع داخلی و اقتصاد مقاومتی و صرفه‌جویی در هزینه‌های سازمان آرامستانهاست.

احمدی به نوسازی ناوگان حمل متوفی اشاره کرد و گفت: ضمن ترویج استفاده از محصولات داخلی در کشور، ناوگان حمل متوفی نوسازی و همچنین بخش خصوصی در حمل متوفی سازمان‌دهی خواهد شد.

حمیدرضا موفق مشاور معاون عمران و توسعه امور شهری و مدیرکل حراست سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، درهمایش فوق، با اشاره به اهمیت پدافند غیرعامل در آرامستانها، اظهار داشت: تهیه قبور آماده یکی از وظایف مهم سازمان آرامستانهاست تا در هنگام بروز بحران‌های طبیعی و انسان‌ساز مورداستفاده قرار گیرند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *